Udostępnij:

Kontakt

Dąbrowskie NGO i aktywiści z Dąbrowy Górniczej - mamy dla Was wszystkich ważną informację. W związku z epidemią koronawirusa SARS-COV-2 w celu wsparcia działań zapobiegających rozprzestrzenianiu się wirusa, a także w trosce o nas wszystkich informujemy, że w dniach od 12 marca 2020 r. do odwołania Wydział Organizacji Pozarządowych i Aktywności Obywatelskiej / Centrum Aktywności Obywatelskiej w Dąbrowie Górniczej:

- zawiesza wszystkie spotkania konsultacyjne z mieszkańcami − konsultacje społeczne i z organizacjami pozarządowymi,
- zawiesza wydawanie Karty seniora,
- rekomenduje rezygnację ze spotkań z udziałem grup narażonych na zarażenie koronawirusem (m.in. seniorów, osób z chorobami cywilizacyjnymi),
- odwołuje wszystkie rezerwacje sal na spotkania organizowane przez organizacje i nie przyjmuje nowych terminów rezerwacji aż do odwołania,
- odwołuje możliwość korzystania przez organizacje i mieszkańców ze stanowisk do pracy biurowej.

 

Jednocześnie podtrzymujemy możliwość korzystania z przestrzeni biurowej w siedzibach zajmowanych przez ngo w Centrum Aktywności Obywatelskiej - prosimy Was jednak o rozwagę i rozsądek i zalecamy przejście w tryb home office.

 

Kontakt z pracownikami jest możliwy w godzinach pracy poszczególnych poprzez e-mail oraz telefonicznie - W sprawach związanych z działalnością podmiotów społecznych, wnioskami dotacyjnymi oraz zakładaniem stowarzyszeń i fundacji prosimy o kontakt pod numerem telefonu 668 573 952 bądź mailem cao@dg.pl. Kontakt telefoniczny w sprawach związanych z aktywnością obywatelską (w tym konsultacje społeczne, proces DBP 2.0 oraz budżet obywatelski) tel. 518 270 597.

 

Pracownicy Centrum Aktywności Obywatelskiej są do Państwa dyspozycji w godzinach:

- poniedziałek - piątek 8.00-16.00.

 

Obecnie kluczowe znaczenie mają szeroko zakrojone działania profilaktyczne, przestrzeganie wydawanych zaleceń oraz zachowanie spokoju, dlatego wraz z Marcin Bazylak - Prezydent Dąbrowy Górniczej apelujemy: Nie gromadźmy się, ale dbajmy o siebie nawzajem. Zatroszczmy się o to, by nasi bliscy i sąsiedzi mieli wsparcie. Zachowujmy zdrowy rozsądek i nie zapominajmy o solidarności oraz wzajemnej pomocy.

 

Infomacja o aktualnej sytuacji w Dąbrowie Górniczej - tutaj

Infomacja o działaniach Centrum Aktywności Obywatelskiej - tutaj


Wydział Organizacji Pozarządowych i Aktywności Obywatelskiej
Urząd Miejski w Dąbrowie Górniczej
41-300 Dąbrowa Górnicza, ul. Sienkiewicza 6a.

 

Zespół ds. współpracy z organizacjami pozarządowymi

Zastępca Naczelnika Wydziału Organizacji Pozarządowych i Aktywności Obywatelskiej: Magdalena Mike

Podinspektor: Aleksandra Nadolna

Inspektor: Kaja Jagodzińska

Pomoc administracyjna: Barbara Tometczak

Pomoc administracyjna: Paweł Różycki

 

e-mail: cao@dg.pl

Facebook: Fanpage CAO

Tel: 668 573 952

 

Redakcja strony:

Kaja Jagodzińska

mail: kjagodzinska@dg.pl

 

Wszystkie artykuły oraz zdjęcia prosimy wysyłać na adres: cao@dg.pl

 

Redakcja nie odpowiada za treść przesłanych wiadomości.

Redakcja zastrzega sobie prawo do redagowania i skracania przesłanych tekstów lub ich nieopublikowania bez podania przyczyny.

Wysyłający oświadcza, że przysługują mu prawa autorskie do zamieszczanego tekstu oraz prawa autorskie do zamieszczanych zdjęć i filmów oraz ma zgodę osób przedstawionych do publikacji ich wizerunku.

Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu ngo.dabrowa-gornicza.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu.