PoWtŚrCzPtSoNd
01020304050607
08091011121314
1516 1718192021
22232425262728
2930

Udostępnij:

Aktualnie ogłoszone konkursy

Wtorek, 16 czerwca, 2020, #Dotacje, #Aktualności, #Ogłoszenia o konkursach

Dąbrowskie NGO przedstawiamy Wam aktualnie ogłoszone konkursy – termin składania ofert upływa 26 czerwca 2020 r.

 

Pełną treść ogłoszeń Prezydenta Miasta oraz niezbędną dokumentację znajdziecie w zakładce: Ogłoszenia o konkursach 2020.

 

Szczegółowe informacje:

Termin składania ofert w tym konkursie to 26 czerwca 2020 r.

 

Poniżej przedstawiamy kilka kroków, które warto wykonać, przystępując do konkursu:

  • Po pierwsze uważnie zapoznajcie się z pełną treścią ogłoszenia, zwróćcie uwagę na warunki szczegółowe konkursu (patrz Dotacje z Urzędu Miasta) Koniecznie pomyślcie o tym już teraz i nie czekajcie na ostatnią chwilę. Na dwa dni przed terminem nie dacie rady dobrze przygotować wniosku.
  • Po drugie zapoznajcie się z całą treścią Zarządzenia Prezydenta Miasta i załącznik określającego zasady dotacyjne na 2019 (warto już na etapie pisania wniosku przeczytać wzór umowy, jaki przyjdzie Wam podpisać, jeśli zdobędziecie dotacje oraz Wasze obowiązki sprawozdawcze)
  • Po trzecie ściągnijcie wzór oferty, który co do istoty nie może się zmienić. Specjalnie przygotowaliśmy druk, który powinien „przyjaźnie” i  „bez rozwalania” się wypełniać.
  • Po czwarte przenieście swój pomysł na ofertę, a kiedy to zrobicie, dajcie do pierwszej weryfikacji członkom Waszej organizacji. Koleżeńska ocena i dyskusja nad pomysłem na pewno nie zaszkodzi, a pozwoli uniknąć wielu wpadek i błędów, które często wyjdą dopiero w chwili realizacji projektu. W tym miejscu warto już sięgnąć do karty oceny projektu i zobaczyć, na co będzie zwracać uwagę komisja.
  • Po piąte zacznijcie kompletować załączniki. Pamiętajcie, że na listy intencyjne trzeba czekać, czasem potrzebna jest rozmowa, a Wasz partner może nie mieć czasu wystawić Wam od ręki takiego listu.
  • Po szóste z gotowym projektem zgłoście się do Centrum Aktywności Obywatelskiej (ul. Sienkiewicza 6A). Jego doradcy pomogą Wam doszlifować Wasz projekt i sprawdzić jego poprawność. Ze względu na sytuację zalecamy korzystanie z doradztwa mailowego (cao@dg.pl) bądź telefonicznego (668 573 952).
  • Po siódme jeśli już wprowadzicie zmiany, które zasugerowali Wam doradcy Centrum, najlepiej z kimś z organizacji skompletujcie wszystkie załączniki, podpiszcie ofertę, uzupełnijcie za zgodność z oryginałem, przeliczcie raz jeszcze budżet, zaadresujcie odpowiednio kopertę. Jeśli jeszcze chcecie się upewnić, udajcie się do Inkubatora, aby raz jeszcze sprawdzić czy wszystko jest ok.
  • Ostatni krok to złożenie oferty, najlepiej osobiście w Urzędzie Miejskim w Biurze Obsługi Interesantów (stanowisko "Informacja"). Jeśli wyślecie ofertę pocztą to pamiętajcie, że liczy się data wpływu do Urzędu.

 

Powodzenia!