PoWtŚrCzPtSoNd
0102
03040506070809
10111213141516
17 181920212223
24252627282930

Udostępnij:

Biznes Mixer

Poniedziałek, 17 czerwca, 2019, #NGO, #Aktualności, #Inicjatywy dąbrowskich organizacji

Trendy nie kłamią - podcasty to najszybciej zyskujące na popularności medium na świecie. W 2019 roku Spotify już wydało na podcastowych zakupach pół miliarda dolarów. Dowiedz się jak stworzyć swój kanał, co jest potrzebne do nagrań, jak przenieść do audio inne swoje treści, jak promować czego unikać.
 

Zapraszamy na ostatnie przed wakacjami spotkanie dla przedsiębiorców i przedsiębiorczych - Biznes Mixer, który odbędzie się już 18 czerwca o godzinie 18:00!
 

Stowarzyszenie Przedsiębiorców z wyboru serdecznie zaprasza wszystkich przedsiębiorców z terenu Dąbrowy Górniczej, Zagłębia i Śląska na Biznes Mixer - spotkanie networkingowe, na którym będzie można nawiązać wiele wartościowych relacji. Celem biznes Mixerów jest integracja lokalnej społeczności osób prowadzących swoje biznesy oraz przekazanie im wysokiej jakości wiedzy od uznanych ekspertów… i tak będzie też tym razem!


Gościem będzie Paweł Badura

Bio:
Połączenie informatyka kwantowego i socjologa reklamy. Współtwórca agencji reklamowej Komart, w której odpowiada za rozwiązania internetowe i kreowanie marki. Z mniejszą lub większą intensywnością prowadzi szkolenia, kursy i zajęcia akademickie. Mentor Inkubatorów AIP. Od początku 2018 roku prowadzi swój podcast Kreatywne Zagłębie, w którym przeprowadził wywiady między innymi z Arturem Kurasińskim, Piotrem Kędzierskim, Marią Tymańską, Marcinem Beme czy Przemysławem Pająkiem oraz jest częścią ekipy podcastu Przedsiębiorcy z Wyboru. Współtworzy również markę Podpunkt, która skupia polski podcasting w jednym miejscu. Offline tylko kiedy śpi. Wielbiciel gier wideo.


Nie jesteś (jeszcze) przedsiębiorcą - spokojnie - nie wygonią Cię! Przyjdź! Poznasz ludzi, którzy może zainspirują Cię do postawienia pierwszych kroków w biznesie!
 

Będzie bardzo miło, jak zarejestrujesz się na spotkanie pobierając bilet - https://www.inkubator-dabrowa.pl/#events
 

Spotkanie odbędzie się tradycyjnie w Dąbrowskim Inkubatorze Przedsiębiorczości, przy ulicy 3 Maja 22 (p.II) w Dąbrowie Górniczej.