PoWtŚrCzPtSoNd
010203
04050607080910
11121314151617
18192021 222324
25262728293031

Udostępnij:

Biznes Chillout

Czwartek, 21 marca, 2019, #NGO, #Aktualności, #Inicjatywy dąbrowskich organizacji

Pierwszy w tym sezonie Biznes Chillout już 28 marca o 18:00! Stowarzyszenie Przedsiębiorcy z wyboru zaprasza wszystkich przedsiębiorców z terenu Dąbrowy Górniczej, Zagłębia i Śląska na kolejny Biznes Chillout - spotkanie networkingowe, na którym będzie można nawiązać wiele wartościowych relacji. Celem chilloutów jest integracja lokalnej społeczności osób prowadzących swoje biznesy oraz zainspirowanie jej do wspólnego działania.
 

Startujemy o 18:00 już 28 marca 2019 r. Spotkamy się w Coffee City (ul. Kościuszki 24, Dąbrowa Górnicza). Na pewno nas znajdziecie! Podczas Biznes Chilloutów chcemy zapoznać Was z przedsiębiorcami z Dąbrowy Górniczej. Pierwsza część spotkania będzie miała formę swobodnego wywiadu, dyskusji. W jej trakcie poznamy historię dąbrowskiego przedsiębiorcy, jego sukcesy i… porażki. Bez tematów tabu, ale dzięki temu bardzo rozwojowo. Tym razem rękawicę zdecydował się podjąć Piotr Wiśnia Wiśniewski.



Piotr Wiśnia Wiśniewski człowiek wszechstronny. Jego pierwsza firma Business Extreme Project łączyła projekty biznesowe, eventowe oraz ekstremalne. Przedsiębiorca z wieloletnim doświadczeniem, pełnomocnik i twórca wielu firm. Założyciel Polish Skate Federation oraz klubów sportowych w Polsce. Prezes klubu deskorolkowego w Dąbrowie Górniczej. Członek zarządu Polskiego Związku Sportów Wrotkarskich, wizjoner, doktorant AWF Katowice. Jego pasje to: snowboard, deskorolka, surfing.​



Druga część spotkania to networking. Całość utrzymana jest w lekkiej atmosferze. Warto wziąć ze sobą sporo wizytówek. Każdego przedsiębiorcę ugościmy kawą, herbatą, ciastem. A dla tych aktywnie uczestniczących w spotkaniu może znajdzie się coś jeszcze.



Nie jesteś (jeszcze) przedsiębiorcą - spokojnie - nie wygonimy Cię! Przyjdź! Poznasz ludzi, którzy może zainspirują Cię do postawienia pierwszych kroków w biznesie! Na spotkaniu będą też przedstawiciele Zagłębiowskiego Inkubatora Przedsiębiorczości - więc może to być okazja do zrobienia pierwszych kroków w kierunku swojej firmy!



Spotkania Biznes Chillout są organizowane w ramach realizacji zadania publicznego współfinansowanego ze środków Gminny Dąbrowa Górnicza. Dziękujemy!
 

Zarejestruj się: https://biznes-chillout-vol8.evenea.pl/