PoWtŚrCzPtSoNd
010203
04 050607080910
11121314151617
18192021222324
25262728

Udostępnij:

Dobroczyńca roku

Poniedziałek, 4 lutego, 2019, #NGO, #Aktualności, #Inicjatywy dąbrowskich organizacji

9 stycznia ruszyła dwudziesta pierwsza edycja konkursu o tytuł "Dobroczyńca Roku”. Od 9 stycznia można nominować firmy i fundacje korporacyjne, dla których priorytetem jest rzetelność, dbanie o klientów, otoczenie i przede wszystkim zaangażowanie w zmienianie świata – począwszy od lokalnego, aż po globalny. Akademia Rozwoju Filantropii w Polsce zaprasza do składania wniosków do 6 lutego 2019 r. Laureatów poznamy w maju podczas uroczystej Gali Finałowej.

 

Od 9 stycznia do 6 lutego można nominować firmy i fundacje korporacyjne do tytułu "Dobroczyńca Roku 2019”. Od tego roku firmy nominować mogą tylko organizacje pozarządowe.

 

Wnioski można składać w kategoriach:

„Edukacja”,

„Ekologia”,

„Rozwój Lokalny”,

„Zdrowie”,

„Pomoc Społeczna”,

„Sport”,

„Fundacja Korporacyjna”.

 

Nowością w tegorocznej edycji jest również fakt, że we wszystkich kategoriach laureatów wybierze Kapituła. By ułatwić jej to zadanie, firmy, które przejdą pozytywnie weryfikację ekspertów zostaną poproszone o przesłanie krótkiego filmiku opowiadającego o prowadzonym przez nie projekcie.

 

W tej edycji chcemy kontynuować odwołanie do Celów Zrównoważonego Rozwoju. Siedemnaście wzajemnie przenikających się i uzupełniających postulatów, uzgodnionych przez przedstawicieli państw członkowskich ONZ, biznesu, licznych instytucji i organizacji to plan na rzecz zrównoważonego rozwoju, umocnienia pokoju i wolności na świecie.  Organizatorzy Konkursu Dobroczyńca Roku chcą nagradzać te firmy, które uwzględniają Cele Zrównoważonego Rozwoju w swoich działaniach. 

 
Zapraszamy do składania wniosków w tegorocznej edycji!

 

Szczegóły na stronie: https://www.dobroczyncaroku.pl/biezaca-edycja