PoWtŚrCzPtSoNd
01020304
050607 08091011
12131415161718
19202122232425
2627282930

Udostępnij:

Ostatni Biznes Chillout w sezonie

Środa, 7 listopada, 2018, #NGO, #Aktualności, #Inicjatywy dąbrowskich organizacji

Ostatni w tym sezonie Biznes Chillout już 15 listopada o 18:00! Serdecznie zapraszamy wszystkich przedsiębiorców z terenu Dąbrowy Górniczej, Zagłębia i Śląska na kolejny Biznes Chillout - spotkanie networkingowe, na którym będzie można nawiązać wiele wartościowych relacji. Celem chilloutów jest integracja lokalnej społeczności osób prowadzących swoje biznesy oraz zainspirowanie jej do wspólnego działania.

 

Spotkanie odbędzie się w Coffee City (ul. Kościuszki 24, Dąbrowa Górnicza).

 

Podczas Biznes Chilloutów chcemy poznacie przedsiębiorców z Dąbrowy Górniczej. Pierwsza część spotkania będzie miała formę swobodnego wywiadu, dyskusji. W jej trakcie poznacie historię danego przedsiębiorcy, jego sukcesy i… porażki. Bez tematów tabu, ale dzięki temu bardzo rozwojowo. Tym razem rękawicę zdecydował się podjąć….

 

Mariusz Ziach - przedsiębiorca, który łączenie pasji z pracą ma opanowane do perfekcji! Organizator imprez sportowych oraz eventów, m.in. serii biegów z przeszkodami Masakrator, zawodów triathlonowych oraz biegów dedykowanych morsom. Zawodowo przez wiele związany z branżą weselną jako doradca ślubny, właściciel firmy świadczącej usługi foto&video, a także muzyk z własnym zespołem. Trener personalny (m.in.: indoor cycling), pasjonat dwóch kółek, instruktor turystyki rowerowej. Inicjator powstania stowarzyszenia Pozytywnie Zakręceni, Dąbrowskiego Klubu 80 Rowerów i Dąbrowskiej Szkoły Rowerowej. Jeden z reprezentantów strony społecznej w Zespole ds. Polityki Rowerowej Miasta Dąbrowa Górnicza.

 

Z Mariuszem porozmawiamy o tym, jak to jest prowadzić biznes w branży sportowej, jak to jest być mężczyzną w mocno sfeminizowanej branży (doradztwo ślubne), czy pasja przeszkadza czy pomaga w prowadzeniu biznesu. Nie zabraknie też dociekania w jaki sposób działalność społeczna może wesprzeć nasz biznes.

 

Druga część spotkania to networking prowadzony w lekkiej, przyjaznej atmosferze. Całe spotkanie utrzymane będzie w lekkiej atmosferze. Warto wziąć ze sobą sporo wizytówek. Każdego przedsiębiorcę ugościmy kawą, herbatą, ciastem. A dla tych aktywnie uczestniczących w spotkaniu może znajdzie się coś jeszcze.

 

Nie jesteś (jeszcze) przedsiębiorcą - spokojnie - nie wygonią Cię! Przyjdź! Poznasz ludzi, którzy może zainspirują Cię do postawienia pierwszych kroków w biznesie! Na spotkaniu będą też przedstawiciela Zagłębiowskiego Inkubatora Przedsiębiorczości - więc może to być okazja do zrobienia pierwszych kroków w kierunku swojej firmy!

 

Będzie bardzo miło, jak zarejestrujesz się na spotkanie tutaj: https://biznes-chillout-vol7.evenea.pl

 

Spotkania biznes chillout są organizowane w ramach realizacji zadania publicznego współfinansowanego ze środków Gminny Dąbrowa Górnicza.