PoWtŚrCzPtSoNd
01020304
0506 0708091011
12131415161718
19202122232425
2627282930

Udostępnij:

Rozwój Kompetencji Cyfrowych z Media 3.0

Wtorek, 6 listopada, 2018, #Centrum, #Aktualności, #Szkolenia

Myślisz o własnym biznesie albo szukasz lepszej pracy? Albo chcesz podkręcić swoje umiejętności cyfrowe i jeszcze lepiej wykorzystywać media społecznościowe?

 

Przyjdź na praktyczne i inspirujące szkolenia "Rozwój Kompetencji Cyfrowych z Media 3.0"

 

"Rozwój Kompetencji Cyfrowych" to projekt Przestrzeń from Facebook, który ruszył we wrześniu w całej Polsce. W województwie śląskim partnerem regionalnym została Fundacja Media 3.0. Program został objęty patronatem honorowym Ministerstwa Cyfryzacji oraz Ministerstwa Przedsiębiorczości i Technologii.

 

W Dąbrowie Górniczej zapraszamy na spotkanie do Centrum Aktywności Obywatelskiej w dniu 17 listopada o godzinie 10.00.  

 

Na szkoleniu dowiecie się:

  • jak zaistnieć w sieci - spotkanie przybliży Wam narzędzia internetowe, dzięki którym zaistniejecie online. Dowiecie się, co sprawia, że ludzie chętnie korzystają z niektórych serwisów, a inne omijają szerokim łukiem. Poznacie bezpłatne, łatwe w obsłudze narzędzia, które ułatwią Wam stworzenie wiarygodnego i przynoszącego korzyści miejsca w sieci- własnej wizytówki, bloga czy strony internetowej;
  • jak się projektuje aplikacje mobilne - zapoznacie się z metodą tworzenia innowacji nazywaną myśleniem projektowym i sprawdzicie, jak można szybko wypróbować swój pomysł, by znaleźć jak najlepsze rozwiązanie. Myślenie projektowe jest podejściem, które zachęca do kreatywnego poszukiwania rozwiązań, także z wykorzystaniem technologii i które można wykorzystać nie tylko w życiu zawodowym;
  • jak się nie dać się hackerom - otrzymacie praktyczne wskazówki, jak można bezpiecznie korzystać z urządzeń podłączonych do Internetu oraz dowiecie się, jakie pułapki zastawiają na użytkowników oszuści i co można zrobić, by ochronić siebie/swój biznes przed osobami wyłudzającymi dane personalne i przed złośliwym oprogramowaniem.
  • jak zaplanować kampanię w mediach społecznościowych - przyjrzycie się, jak tworzy się strategię marketingową w czterech krokach i jakie korzyści może Wam przynieść marketing społecznościowy w różnych obszarach Waszej działalności- w karierze, społeczności, w jakiej żyjecie czy też ich własnym biznesie;

 

TRENER:
Szkolenie poprowadzi Wiktoria Nycz- certyfikowana trenerka programu.

 

KTO MOŻE WZIĄĆ UDZIAŁ W AKADEMII DOBREJ KOMUNIKACJI?

Program skierowany jest do osób w wieku 18-30 lat, młodych ludzi wchodzących na rynek pracy, którzy chcą zwiększyć swoje umiejętności cyfrowe, mające coraz większy wpływ na sukces zawodowy w gwałtownie rozwijającej się e- gospodarce.

 

REKRUTACJA:

  • Aby zgłosić swój udział, prosimy o rejestrację: po niej otrzymasz potwierdzenie wysłania zgłoszenia (rejestracja nie oznacza udziału w szkoleniu)
  • O wyniku kwalifikacji na szkolenie poinformujemy w osobnym mailu: oczekuj wiadomości (kwalifikacja oznacza udział w szkoleniu)

 

DODATKOWE INFORMACJE:

  • Każda osoba uczestnicząca otrzyma zaświadczenie o uczestnictwie w szkoleniu
  • Udział w szkoleniu jest całkowicie bezpłatny
  • Rejestracja i udział w szkoleniu oznacza zgodę na przetwarzanie danych przez Fundację Media 3.0

 

ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU W PROJEKCIE!