PoWtŚrCzPtSoNd
0102 0304
05060708091011
12131415161718
19202122232425
2627282930

Udostępnij:

Turniej Seido Karate

Piątek, 2 listopada, 2018, #NGO, #Aktualności, #Inicjatywy dąbrowskich organizacji

W sobotę 27 października br. odbył się Ogólnopolski Turniej Seido Karate w Dąbrowie Górniczej. Organizatorem turnieju było Stowarzyszenie Sztuk Walki Taktyki i Techniki Interwencji,  Zagłębiowski Klub Seido Karate. Dzięki wsparciu Urzędu Miasta Dąbrowa Górnicza oraz Dąbrowskiemu Portalowi Organizacji Pozarządowych, współpracy z CSiR oraz zaangażowaniu wolontariuszy – sympatyków Zagłębiowskiego Klub Seido Karate to było wyjątkowe sportowe wydarzenie, które na długo pozostanie w pamięci.

 

W zawodach uczestniczyło ponad 90 zawodników z ośrodków Seido Karate w Radomiu, Warszawie, Wadowicach, Krakowie, Suchej Beskidzkiej, Makowie Podhalańskim, Bielsku-Białej, Chorzowie, Myślenicach, Sosnowcu oraz Dąbrowie Górniczej. Młodzi i dorośli karatecy rywalizowali w konkurencjach kata, kumite oraz tameshiwari /łamanie desek/.

 

Zawodnicy z Zagłębiowskiego Klubu Karate kilka razy stawali na podium. Puchary, medale i dyplomy zawodnicy z dojo Dąbrowa Górnicza  otrzymali:

1.            Hubert Domagała –  I miejsce w konkurencji kata juniorów

2.            Oliwia Sowińska -  III miejsce w konkurencji kata juniorek

3.            Ewa Kołodziejczyk – II miejsce w konkurencji kata seniorów

4.            Michał Misztal  - III miejsce w konkurencji kata czarnych pasów

5.            Michał Misztal  - III miejsce w konkurencji kumite czarnych pasów

6.            Jakub Szewczyk  - III miejsce w konkurencji tameshiwari stopnie kyu.

 

Wszystkim zawodnikom dziękujemy za udział, rywalizację fair play oraz wspólnie spędzony czas. Zwycięzcom gratulujemy doskonałych wyników i wytrwałości w trenowaniu Seido Karate.

 

Wszystkim rodzicom i zawodnikom Zagłębiowskiego Klub Seido Karate oraz osobom zaangażowanym w organizację turnieju dziękujemy za poświęcony czas i dobrą energię oraz kibicowanie podczas zawodów – to dzięki Wam to był niezwykły turniej.