PoWtŚrCzPtSoNd
010203 04050607
08091011121314
15161718192021
22232425262728
293031

Udostępnij:

Biznes Chillout z Łukaszem Baruchem

Środa, 3 października, 2018, #NGO, #Aktualności, #Inicjatywy dąbrowskich organizacji

Serdecznie zapraszamy wszystkich przedsiębiorców z terenu Dąbrowy Górniczej, Zagłębia i Śląska na kolejny Biznes Chillout - spotkanie networkingowe, na którym będzie można nawiązać wiele wartościowych relacji. Celem chilloutów jest integracja lokalnej społeczności osób prowadzących swoje biznesy oraz zainspirowanie jej do wspólnego działania.
Start o 18:00 już 8 października 2018 r. Spotkanie odbędzie się w Coffee City (ul. Kościuszki 24, Dąbrowa Górnicza).
 

Podczas Biznes Chilloutów Stowarzyszenie Przedsiębiorców z wyboru chce zapoznać Was z przedsiębiorcami z Dąbrowy Górniczej. Pierwsza część spotkania będzie miała formę swobodnego wywiadu, dyskusji. W jej trakcie uczestnicy poznają historię danego przedsiębiorcy, jego sukcesy i… porażki. Bez tematów tabu, ale dzięki temu bardzo rozwojowo. Tym razem rękawicę zdecydował się podjąć….


Łukasz Baruch - niewidomy działacz społeczny, animator życia kulturalnego w Dąbrowie Górniczej, wokalista. Pomysłodawca i uczestnik wielu inicjatyw lokalnych. Współzałożyciel i Prezes Fundacji "Wygrajmy Razem" wspierającej aktywność osób niepełnosprawnych. Zasiada w Prezydium Dąbrowskiego Forum Organizacji Pozarządowych. Ponadto jest członkiem Społecznej Powiatowej Rady ds. Osób Niepełnosprawnych i Rady Działalności Pożytku Publicznego.Łukasz zajmie się obalaniem tematów tabu na linii przedsiębiorcy - osoby z niepełnosprawnościami. Porozmawiamy zarówno o rzeczach, o których nikt Ci zazwyczaj nie powie. Będzie mowa o tym, jak dziwnie zachowują się niektórzy w towarzystwie osób niepełnosprawnych, spytamy czy wypada powiedzieć osobie niewidomej "do widzenia", jak i czy należy pomóc danej osobie na spotkaniu biznesowym.


Druga część spotkania to networking prowadzony w lekkiej, przyjaznej atmosferze. Całe spotkanie utrzymane będzie w lekkiej atmosferze. Warto wziąć ze sobą sporo wizytówek. Każdego przedsiębiorcę ugościmy kawą, herbatą, ciastem. A dla tych aktywnie uczestniczących w spotkaniu może znajdzie się coś jeszcze :).


Nie jesteś (jeszcze) przedsiębiorcą - spokojnie - nie wygonią Cię! Przyjdź! Poznasz ludzi, którzy może zainspirują Cię do postawienia pierwszych kroków w biznesie! Na spotkaniu będą też przedstawiciela Zagłębiowskiego Inkubatora Przedsiębiorczości - więc może to być okazja do zrobienia pierwszych kroków w kierunku swojej firmy!


Będzie im bardzo miło, jeśli zarejestrujesz się na spotkanie tutaj: https://biznes-chillout-vol6.evenea.pl/


Spotkania biznes chillout są organizowane w ramach realizacji zadania publicznego współfinansowanego ze środków Gminny Dąbrowa Górnicza. Dziękujemy!