PoWtŚrCzPtSoNd
0102030405
060708 09101112
13141516171819
20212223242526
2728293031

Udostępnij:

Global Volunteer

Środa, 8 sierpnia, 2018, #Aktualności

Nauka tańca w Brazylii? Opieka nad Pandami w Chinach? Nauka dzieci języka angielskiego w Meksyku? A może wsparcie działu marketingu w instytucjach kultury we Włoszech? To tylko niektóre z możliwości! Program wolontariatów Global Volunteer to wyjazdy zagraniczne, pozwalające młodym ludziom zdobyć międzykulturowe doświadczenie, poznać nowe kultury, rozwinąć w sobie postawy liderskie oraz mieć wpływ na najistotniejsze problemy świata! Każdy z projektów wspiera jeden z Celów Zrównoważonego Rozwoju ONZ. To właśnie Ty możesz mieć wpływ na lokalne środowisko w kraju, do którego wyjdziesz. Możesz rozwinąć nie tylko samego siebie. Biorąc udział w projekcie masz realny wpływ na inne osoby, na to, co dzieje się dookoła Ciebie! Brzmi ciekawie? A może nadal masz wątpliwości? Nie czekaj i zaaplikuj na jedną z ofert! Przekonaj się jak dużo w Twoim życiu może się zmienić przez 6 tygodni trwania projektu.

 

A gdyby istniała możliwość zdobycia doświadczenia, by z większą pewnością wejść na rynek pracy? A co jeśli istnieje możliwość odbycia stażu w start up'ie? Co więcej - za granicą! Jeśli ukończyłeś 18 rok życia oraz znasz język angielski lub inny język obcy na poziomie minimum B2 to możesz wyjechać na projekt Global Entrepreneur! Jest to międzynarodowy staż, który pozwoli Ci poznać perspektywę osób z innego kraju, ich kulturę, rynek pracy, co jest cenione przez pracodawców. W ciągu 6 do 12 tygodni możesz wykorzystać swoje umiejętności w obszarze marketingu, biznesu, czy zarządzania i zdobyć praktyczne doświadczenie przydatne w dalszych etapach Twojej kariery. Jak nie teraz to kiedy? To właśnie jest ten czas-aplikuj!

 

Jeśli masz już doświadczenie - zapraszamy do aplikacji na międzynarodowy program praktyk Global Talent! Global Talent to międzynarodowe praktyki trwające od 3 do 12 miesięcy, podczas których możesz zdobyć praktyczne doświadczenie w HR, marketingu, edukacji, turystyce czy IT. Globalna perspektywa pomoże Ci doświadczyć specyfiki rynków zagranicznych, co w pozytywny sposób wpłynie na Twoją dalszą karierę oraz rozwój osobisty.

 

Więcej informacji znajdziesz na stronie: http://aiesec.pl/katowice/

Skontaktuj się z nami:

Ewelina Rudiak

Wiceprzewodnicząca ds. Międzynarodowego programu wolontariatów, praktyk i staży.

Telefon: +48 785 551 141

E-mail: ewelina.rudiak@aiesec.net

Karolina Łuszcz

Wiceprzewodnicząca ds. Public Relations

Telefon: +48 696 969 172

E-mail: karolina.luszcz@aiesec.net