PoWtŚrCzPtSoNd
010203040506
07080910111213
14151617181920
21 222324252627
28293031

Udostępnij:

Warsztaty dla dzieci z okazji Dnia Mamy

Poniedziałek, 21 maja, 2018, #NGO, #Aktualności, #Inicjatywy dąbrowskich organizacji

Z okazji Dnia Matki Fundacja Godne Życie przygotowała szereg inspirujących warsztatów dla dzieci i młodzieży. W programie zajęć: ręcznie wykonywanie naturalnych kosmetyków, szycie tulipanów, zdobienie metodą decoupage oraz tradycyjne laurki. Swoje prace, każdy uczestnik, będzie mógł zabrać do domu i obdarować nimi swoją Mamę. Udział bezpłatny.

 

Najbardziej wyjątkowe prezenty to te, w które wkładamy własne serce. Taki właśnie niezwykły podarunek, przygotować mogą mali Dąbrowianie w świetlicach Fundacji Godne Życie- Dziecięcej Fabryce Kreatywności i Akademii Gry i Zabawy. Świetlice zamienią się w Pracownie Prezentów dla Mam. Wyjątkowe warsztaty z okazji Dnia Matki kierowane są do dzieci i młodzieży w wieku od 6-18 lat.

 

22 maja o godz. 16:00 Dziecięca Fabryka Kreatywności (Dąbrowa Górnicza, ul. Kr. Jadwigi 8) zaprasza dzieci i młodzież na niezwykle, aromatyczne warsztaty z okazji Dnia Matki. W programie: wykonywanie różanego peelingu cukrowego oraz pięknych laurek.

 

W Akademii Gry i Zabawy przy ul. Prusa 3 w Gołonogu w budynku III-go LO atrakcje z okazji Dnia Matki rozplanowano na kilka dni. We wtorek 22 maja o godzinie 16:00 odbędą się warsztaty szycia ozdobnych tulipanów. Czwartek 24 maja o godzinie 16:00 ruszają wyjątkowe zajęcia zdobienia prezentów dla mam techniką decoupage, natomiast w piątek 25 maja Akademia Gry i Zabawy zamieni się w salon SPA- podczas zajęć przygotowywane będą naturalne kosmetyki dla Mam.

 

Podczas wydarzenia, będzie można dokonać zapisu dziecka do Dziecięcej Fabryki Kreatywności oraz Akademii Gry i Zabawy. W świetlicach regularnie odbywają się warsztaty kreatywności, warsztaty kulinarne, kurs umiejętności aktorskich, nauka szydełkowania, zajęcia ruchowe, wakacyjne olimpiady sportowe, pikniki i wycieczki. Podczas tegorocznych wakacji przewidziane zostały bezpłatne wycieczki do Westernowego parku Rozrywki TWINPIGS oraz Legendii. Fundacja oferuje 4 godziny dziennie bezpłatnej wakacyjnej opieki nad dziećmi wraz z wyżywieniem.

 

Udział we wszystkich oferowanych w świetlicy atrakcjach jest bezpłatny. Serdecznie zapraszamy.

 

Zajęcia organizowane w Dziecięcej Fabryki Kreatywności są dotowane ze środków Urzędu Miejskiego w Dąbrowie Górniczej.