PoWtŚrCzPtSoNd
01
02030405060708
09101112131415
16171819202122
23242526 272829
30

Udostępnij:

Biznes Mikser

Czwartek, 26 kwietnia, 2018, #NGO, #Aktualności, #Inicjatywy dąbrowskich organizacji

Czas otworzyć tegoroczne spotkania networkingowe w Dąbrowie Górniczej! Serdecznie zapraszamy na Biznes Mixer, który odbędzie się już 26 kwietnia 2018 r. o godzinie 18:00 w Reden Panorama Bar na ostatnim piętrze Hotelu Holiday Inn w Dąbrowie Górniczej.


Serdecznie zapraszamy wszystkich przedsiębiorców z terenu Dąbrowy Górniczej, Zagłębia i Śląska na Biznes Mixer – spotkanie networkingowe, na którym będzie można nawiązać wiele wartościowych relacji. Celem biznes Mixerów jest integracja lokalnej społeczności osób prowadzących swoje biznesy oraz przekazanie im wysokiej jakości wiedzy od uznanych ekspertów… i tak będzie i tym razem!


W programie spotkania:
- wystąpienie Tatiany Galińskiej ” "Gorący towar" czyli co John D. Rockefeller mówił na temat komunikacji. Dowiecie się na nim, że umiejętność zjednywania sobie ludzi jest chyba najpoważniejszym problemem, jaki napotykamy, zwłaszcza w interesach. Sztuka ta opiera się na komunikacji międzyludzkiej, która jest prosta ale nie jest łatwa. Podczas wystąpienia Tatiana natchnie was inspiracją , przytoczy kilkanaście świetnych przykładów zakłóceń w komunikacji. No i oczywiście nie zabraknie przedstawienia skutecznych sposobów jak zostać Mistrzem w tej dziedzinie.
- wprowadzenie do networkingu – czyli jak skutecznie nawiązywać relacje,
- networking – czyli nawiązywanie nowych kontaktów biznesowych.
Dla uczestników spotkania przewidujemy kawę i herbatę oraz coś słodkiego do przekąszenia. Pamiętajcie by zabrać ze sobą wizytówki. Z pewnością się przydadzą przy nawiązywaniu nowych relacji biznesowych.
 

Nie jesteś (jeszcze) przedsiębiorcą – spokojnie – nie wygonimy Cię! Przyjdź! Poznasz ludzi, którzy może zainspirują Cię do postawienia pierwszych kroków w biznesie! Na spotkaniu będą też przedstawiciela Zagłębiowskiego Inkubatora Przedsiębiorczości – więc może to być okazja do zrobienia pierwszych kroków w kierunku swojej firmy!
 

* Tatiana Galińska - Trener biznesu, coach, ma ponad 20 letnie doświadczenie w pracy związanej z zarządzaniem zasobami ludzkimi. W 2006 roku założyła firmę szkoleniowo-doradczą, która pomaga organizacjom rozwijać ich kapitał ludzki. Prowadzi warsztaty i coachingu dla kadry menadżerskiej średniego i wyższego szczebla. Wspiera rozwój menadżerów w takich obszarach jak: przywództwo, budowanie efektywnych zespołów, komunikacja, autoprezentacja i wystąpienia publiczne. Jako praktyk biznesu i wykładowca prowadzi zajęcia ze studentami w Wyższej Szkole Biznesu w Dąbrowie Górnicze. Współpracuje z TVS i jako Trener i coach prowadzę autorskie warsztaty w ramach Centrum Szkoleniowego TVS. Prywatnie jest uczestniczką biegów długodystansowych. W 2014 r. zdobyła Koronę Maratonów Polskich a w 2016 r. wspięła się na Mont Blanc!
 

Spotkania biznes chillout są organizowane w ramach realizacji zadania publicznego współfinansowanego ze środków Gminny Dąbrowa Górnicza.