PoWtŚrCzPtSoNd
010203
04050607080910
11121314151617
18192021222324
2526 27282930

Udostępnij:

Biznes Chillout vol. 2

Wtorek, 26 września, 2017, #NGO, #Aktualności, #Inicjatywy dąbrowskich organizacji

Wszystkich przedsiębiorców z terenu Dąbrowy Górniczej, Zagłębia i Śląska Stowarzyszenie Przedsiębiorców z Zagłębia zaprasza na kolejny Biznes Chillout – spotkanie networkingowe, na którym będzie można nawiązać wiele wartościowych relacji. Celem chilloutów jest integracja lokalnej społeczności osób prowadzących swoje biznesy.

 

Początek o 18:00 już 27 września. Spotkamy się w restauracji Villa Moda (aleja Tadeusza Kościuszki 4b, Dąbrowa Górnicza, nieopodal C.H. Pogoria i Dworca PKP).

 

W programie spotkania:

  • wystąpienie „Efekt Johiego w strategii customer experience” naszego eksperta  – Radosława Knesza*. Brzmi enigmatycznie? Już tłumaczymy! Radek opowie o tym, jak zrobić, by po kontakcie z naszą firmą klienci myśleli – „WOW! To było super!”.
  • Prezentacja firmy zaprzyjaźnionej z Zagłębiowskim Inkubatorem Przedsiębiorczości – niebawem informacja jakiej!
  •  wprowadzenie do networkingu – czyli jak skutecznie nawiązywać relacje,
  • networking – czyli nawiązywanie nowych kontaktów biznesowych (praktyka, tego czego nauczymy się punkt wyżej).

 

Całe spotkanie utrzymane będzie w lekkiej atmosferze. Warto wziąć ze sobą sporo wizytówek. Każdego przedsiębiorcę organizatorzy ugoszczą drobną przekąską.

 

Nie jesteś (jeszcze) przedsiębiorcą – spokojnie – nie wygonimy Cię! - apelują organizatorzy. - Przyjdź! Poznasz ludzi, którzy może zainspirują Cię do postawienia pierwszych kroków w biznesie! Na spotkaniu będą też przedstawiciela Zagłębiowskiego Inkubatora Przedsiębiorczości – więc może to być okazja do zrobienia pierwszych kroków w kierunku swojej firmy!

 

Rejestracja na spotkanie tutaj: https://biznes-chillout-2.evenea.pl/

 

* Radek to człowiek od wielu talentach. Od 2009 roku związany ze środowiskiem startupowym, najpierw jako trener z zakresu pozyskiwania zewnętrznych środków na biznes, później jako Dyrektor Zarządzający Fundacji Business for Future. Prelegent, trener oraz konsultant w projektach realizowanych przez Politechnikę Śląską, Uniwersytet Śląski oraz Uniwersytet Ekonomiczny. Laureat ogólnopolskiego konkursu „Kanwa Przedsiębiorczych”, uczestnik licencjonowanej edycji Dragon’s Den oraz właściciel startupu, który uzyskał pierwszą rundę dofinansowania w ramach wsparcia Funduszu Seed Capital. Obecnie Prezes Zarządu Gravitec sp. z o.o.

 

Spotkania biznes chillout są organizowane w ramach realizacji zadania publicznego współfinansowanego ze środków Gminny Dąbrowa Górnicza.