PoWtŚrCzPtSoNd
010203040506
07 080910111213
14151617181920
21222324252627
28293031

Udostępnij:

TransferHUB

Poniedziałek, 7 sierpnia, 2017, #Dotacje, #Aktualności, #Granty zewnętrzne

Do 27 sierpnia trwa IV nabór wstępnych wniosków do Ogólnopolskiego Inkubatora Innowacji Społecznych TransferHUB. Na pomysłodawców czekają granty (średnio ok. 30 000 zł) i wsparcie inkubacyjne.

 

Zapoznaj się z kalendarzem naboru w zakładce Harmonogram (http://www.transferhub.pl/#harmonogram-iv-nabor). Sprawdź warunki naboru w zakładce Dokumenty (http://www.transferhub.pl/#dokumenty).

 

Zgłoś się korzystając z formularza on-line (http://www.transferhub.pl/#zglos-pomysl).

 

Czekamy na Twój pomysł na ułatwienie przejścia osobom młodym z edukacji do zatrudnienia!

 

Ogólnopolski Inkubator Innowacji Społecznych TransferHUB to miejsce pracy (HUB) nad oddolnymi, łączącymi różnorodne światy i doświadczenia pomysłami dotyczącymi wyzwań i barier w przechodzeniu (Transfer) osób młodych z edukacji do zatrudnienia.

 

TransferHUB to możliwość dla ciebie, żeby sprawdzić siebie i swój pomysł przy wsparciu doradców, tutorów, ekspertów, praktyków, odbiorców i z równie ważnym wsparciem finansowym – w sumie dającymi ci swobodę działania.

 

Jeżeli więc patrzysz z bliska na problemy i wyzwania (społeczne!) w dobrym wiązaniu edukacji z nabywaniem kwalifikacji przez osoby młode oraz ze znajdowaniem przez nie swojego miejsca na zmieniającym się rynku pracy… I masz pomysł, a czasem po prostu intuicję, gdzie przyłożyć dźwignię, żeby uzyskać zmianę...

 

Zanim zaczniesz wypełniać formularz zapoznaj się z regulaminem konkursu.

 

Oprócz złożenia wniosku on-line konieczne jest przesłanie skanów wymienionych poniżej dokumentów na adres: transferhub@fise.org.pl oraz przesłanie ich wersji papierowej pocztą do 27 sierpnia 2017r. (liczy się data stempla) na adres: Fundacja Inicjatyw Społeczno-Ekonomicznych, Pl. Konstytucji 5/14, 00-657 Warszawa:

  • podpisanego oświadczenia,
  • kserokopii dokumentu poświadczającego podmiotowość (np. ksero dowodu osobistego, KRS, inne)
  • minimum jednego listu rekomendacyjnego, o którym mowa w "Kryteriach naboru": kryterium Wiarygodność

 

W razie pytań, napisz do nas: transferhub@fise.org.pl lub zadzwoń: 22 622 16 87

 

Konkurs ten jest częścią projektu „TransferHUB – generowanie, wsparcie grantowe i inkubacja innowacji społecznych. Przejście z systemu edukacji do aktywności zawodowej”, realizowanego przez Fundację Inicjatyw Społeczno-Ekonomicznych, PwC Sp. z o.o. oraz Fundację Pracownia Badań i Innowacji Społecznych „Stocznia” w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój.

 

Szczegółowe informacje znajdują się na stronie internetowej inkubatora: Konkurs (www.transferhub.pl)