PoWtŚrCzPtSoNd
01
02030405060708
09101112131415
16171819202122
23242526272829
3031

Udostępnij:

Ferie z Klubem Manhattan - relacja

Wtorek, 31 stycznia, 2017, #NGO, #Aktualności, #Inicjatywy dąbrowskich organizacji

Ferie 2017 już minęły, a my zapraszamy do zapoznania się z relacją z tygodnia, który zorganizowało Stowarzyszenie „Razem w Przyszłość” dla swoich podopiecznych.

 

I dzień ferii minął głośnie i radośnie. Postawiono na integrację i zdrową, sportową rywalizację.

 

II dzień ferii spędzili w planetarium razem ze Stowarzyszeniem Dar Serca. Obejrzeli projekcje pt. "Przygody Małego Księcia". Mieli możliwość obejrzeć również prawdziwy teleskop.

 

Trzeci dzień ferii z Klubem Seniora i Juniora "Manhattan" w Dąbrowie Górniczej upłynął na pieczeniu pierniczków. Dzieci samodzielnie zagniatały ciasto i wycinały kształty za pomocą foremek. Warsztaty miały miejsce w Zespole Szkół Ekonomicznych pod czujnym okiem instruktora. Mieli również okazję zwiedzić pracownie krawiecką oraz fryzjerską.

 

Czwarty dzień ferii Klubu Seniora i Juniora Manhattan odbył się w Pałacu Kultury Zagłębia na warsztatach tanecznych. Dzieci spędziły czas na nauce hip-hopu oraz break dance. Była to świetna okazja, aby odkryć wiele niesamowitych talentów wśród naszych juniorów.

 

Organizatorzy dziękują wszystkim dzieciom za uczestnictwo i mile spędzony czas podczas ferii z Klubem Seniora i Juniora „Manhattan”. Zakończenie wspólnego tygodnia miało miejsce w Kinie Kadr, znajdujacego się w Pałcu Kultury Zagłębia. Obejrzeli wspólnie cudowną i wartą polecenia bajkę pt. „Vaiana: Skarb Oceanu”.

 

Tydzień ten wypełniony był licznymi atrakcjami, które będą wspominać jeszcze przez długi czas.

 

Zapraszamy oczywiście wszystkich juniorów na bezpłatne zajęcia plastyczne, rytmiczne, szachowe oraz gitarowe odbywające się przez cały rok w klubie.

 

Źródło: Stowarzyszenie „Razem w Przyszłość”