PoWtŚrCzPtSoNd
01
02 030405060708
09101112131415
16171819202122
23242526272829
3031

Udostępnij:

6. edycja Konkurs [eS]

Poniedziałek, 2 maja, 2016, #Aktualności

Ruszyła 6. edycja Konkurs [eS]. Przedsiębiorcy społeczni, w tym roku nie może Was zabraknąć! Pokażcie się, pochwalcie, powiedzcie, co oferujecie, zawalczcie o nagrody. W puli nagród jest w tym roku ponad 70 000 złotych, a oprócz tego mentoring, prestiżowa nagroda publiczności, statuetki, gratulacje i oklaski - nie do przecenienia. Na Wasze zgłoszenia czekamy do 25 maja.

 

Po raz kolejny chcemy nagradzać najlepszych: tych którzy z sukcesem łączą działalność ekonomiczną z zaangażowaniem na rzecz rozwiązania ważnego problemu społecznego.

 

Możesz znaleźć się w naprawdę doborowym towarzystwie. Finalistami konkursu w poprzednich edycjach byli m. in: Stowarzyszenie Wzajemnej Pomocy "Flandria", Fundacja Rozwoju Przedsiębiorczości Społecznej "Być Razem", Fundacja Vlep[v]net, Stowarzyszenie Rodzin Zdrowie Psychiczne U Pana Cogito Pensjonat i Restauracja, Bielskie Stowarzyszenie Artystyczne "Teatr Grodzki", Wielobranżowa Spółdzielnia Socjalna PANATO czy Spółdzielnia Socjalna "Szklany Świat" – zwyciężczyni pierwszej edycji Konkursu.

 

Ciągle się cieszymy - mówił Piotr Zduński ze spółdzielni „Szklany świat” zapytany o wrażenia po zdobyciu nagrody. Odnieśliśmy w końcu sukces, którego się nie spodziewaliśmy. Nigdy wcześniej nie otrzymaliśmy żadnej nagrody. To było pierwsze tego typu uznanie. Teraz mamy czym się chwalić. Widzimy, że coraz więcej osób interesuje się naszą spółdzielnią. Dzwonią dziennikarze. Ukazują się artykuły w prasie. To znakomita reklama dla naszej działalności. Więcej osób w Polsce o nas usłyszało. Szczególnie cieszy mnie to, że poprzez konkurs zauważyły nas inne przedsiębiorstwa społeczne i ludzie związani z tym sektorem. Pamiętajmy, że w Polsce jest bardzo dużo firm produkujących bombki. Nasza jest jednak wyjątkowa, właśnie dlatego, że tworzona przez samych pracowników.

 

To i podobne przedsiębiorstwa możemy nagradzać dzięki zaangażowaniu partnerów Konkursu: Fundacja Crédit Coopératif, Towarzystwa Inwestycji Społeczno-Ekonomicznych, Fundacji BGK, PwC oraz Spółdzielni Doradców Kredytowych ANG.

 

Więcej informacji o konkursie możecie znaleźć na www.konkurs-es.pl.