PoWtŚrCzPtSoNd
010203
04050607080910
11121314151617
1819 2021222324
252627282930

Udostępnij:

Wieczór Biznesowy

Wtorek, 19 kwietnia, 2016, #NGO, #Aktualności, #Inicjatywy dąbrowskich organizacji

Zapraszamy przedsiębiorców na Wieczór Biznesowy organizowany przez Stowarzyszenie Przedsiębiorców Zagłębia. Będzie to doskonała okazja do nawiązania kontaktów oraz wymiany poglądów. Integralnym elementem wydarzenia będzie prelekcja pt. Medi@ Społecznościowe w Bizne$ie przeprowadzona przez Jacka Urodę z firmy JACO.PRO.

 

Celem prelekcji będzie przybliżenie zagadnień nowych technologii wspomagających procesy budowania relacji z klientami i e-marketingu. Prelegent przedstawi wykorzystanie potencjału mediów społecznościowych w budowaniu i rozwoju własnej firmy. W sposób syntetyczny i praktyczny przedstawi funkcje, rodzaje i zastosowania social mediów oraz specyfikę komunikacji w Internecie. Pokaże także jak budować zaangażowanie, jak współpracować z liderami opinii i ambasadorami marki oraz w jaki sposób kreować wizerunek w mediach społecznościowych.

 

Jacek Uroda to pasjonat nowych technologii oraz komunikacji marketingowej, właściciel firmy JACO.PRO, wykładowca akademicki w Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej oraz Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie. W swojej pracy praktycznej, dydaktycznej oraz wdrożeniowej koncentruje się na zagadnieniach marketingu internetowego, gospodarki elektronicznej oraz informatycznych systemów zarządzania. Autor licznych publikacji z zakresu e-marketingu, kreowania wizerunku w Internecie oraz efektywności serwisów internetowych. Członek Polskiego Towarzystwa Informatycznego oraz Stowarzyszenia E-learnigu Akademickiego. Uczestnik i prelegent licznych konferencji branży internetowej i marketingowej.