PoWtŚrCzPtSoNd
010203 04050607
08091011121314
15161718192021
22232425262728
29

Udostępnij:

Biegaj w 2016 roku!

Środa, 3 lutego, 2016, #NGO, #Aktualności, #Inicjatywy dąbrowskich organizacji

W niedzielę 14 lutego biegacze wyruszą na trasę V Biegu Walentynkowego. To sportowe wydarzenie skłania do przyjrzenia się innym zawodom biegowym odbywającym się na terenie Dąbrowy Górniczej oraz szlifowania formy. 

 

Zobaczcie jaką listę biegów wszelakich w 2016 roku mają Wam do zaoferowania dąbrowskie stowarzyszenia:

14 lutego – V Bieg Walentynkowy na dystansie 5,5 km, rozegrany będzie w konkurencji biegowej i nordic walking. Start i meta znajdą się przed halą „Centrum”. Bieg organizuje Stowarzyszenie Pogoria Biega.

1 maja - Bieg Przodownika to nie tylko bieg na dystansie 5 km, ale również marsz nordic walking oraz Bieg Skrzata. Bieg przełajowy odbywa się  wokół Pogorii II, a organizowany jest przez SRS Aktywna Dąbrowa.

2 maja - szkoleniowy bieg z profesjonalnym pomiarem czasu na dystansie 1 km na terenie Centrum Sportów Letnich i Wodnych Pogoria III. Bieg organizuje Stowarzyszenie Pogoria Biega.

3 maja - Masakrator Run to bieg z przeszkodami, który jest kombinacją biegania, sportów fitness oraz crossfitu. Zawody odbędą się na terenie Pogoria III, a organizatorem jest Stowarzyszenie Pozytywnie Zakręceni.

8 maja – Szóstka Pogorii to zawody biegowe na 5 km, zawody nordic walking oraz Bieg Skrzata. Zawody organizuje Stowarzyszenie Pogoria Biega.

18 czerwca – V Bieg Świetlików, to nocny bieg, który odbędzie się nad jeziorem Pogoria III. W ramach zawodów rozegrany zostanie również Bieg Małego Świetlika dla najmłodszych sportowców. Bieg organizuje SRS Aktywna Dąbrowa.

14 sierpnia - III Cross Maraton Pustyni Błędowskiej Półmaraton Suhara to trzecia edycja pustynnego biegu na dystansie 42 km i 21 km, organizowanego przez SRS Aktywna Dąbrowa. Start i meta biegu znajdują się na terenie Bazy Biwakowo-Campingowo-Rekreacyjnej „Eurocamping” w Błędowie.

18 września - Dycha Spadających Liści to bieg na dystansie 10 km po Parku Zielona i wokół Pogorii III, któremu towarzyszy marsz nordic walking wokół Pogorii III oraz Bieg Skrzata. Zawody organizuje SRS Aktywna Dąbrowa.

październik (data dzienna w ustaleniu) – V Cross Czwórki składa się z biegu crossowego na dystansie 15 km; marszu nornic walking na dystansie 7 km oraz Bieg Przedszkolaka. Odbędzie się na terenie Centrum Sportów Letnich i Wodnych Pogoria III. Bieg organizuje Stowarzyszenie Pogoria Biega.

 

Zdołacie wziąć udział we wszystkich zaprezentowanych biegach?