PoWtŚrCzPtSoNd
010203040506
07 080910111213
14151617181920
21222324252627
28293031

Udostępnij:

Wygrajmy Razem Mimo Wszystko - koncert

Poniedziałek, 7 grudnia, 2015, #NGO, #Aktualności, #Inicjatywy dąbrowskich organizacji

12 grudnia 2015 o godzinie 17.00, w dąbrowskim Pałacu Kultury Zagłębia rozpocznie się szósta odsłona niezwykłego koncertu pt. „Wygrajmy Razem Mimo Wszystko”. Głównym organizatorem projektu jest Fundacja „Wygrajmy Razem” z Dąbrowy Górniczej prowadzona przez dwójkę wokalistów i pasjonatów: Karolinę Żelichowską i Łukasza Barucha. Współorganizatorami przedsięwzięcia są wspomniany wyżej PKZ, jak również (już po raz trzeci) fundacja „Mimo wszystko” Anny Dymnej – stąd nazwa koncertu. Ponadto realizacje koncertu wspiera 9 partnerów.

 

Na scenie sali widowiskowej PKZ wystąpią wybitnie uzdolnieni artyści wspierani przez Fundację „Wygrajmy Razem”, którzy przyjadą m.in. z Krakowa, Wrocławia, Rypina, Bielska -Białej itp. W popisach wokalnych będą im towarzyszyć utalentowani dąbrowscy wokaliści. Nie zabraknie również działającego przy Fundacji Wygrajmy Razem zespołu wokalnego „Mezalians Art”. Ponadto swoje umiejętności wokalne zaprezentuje chór „Wiara” z dąbrowskiego koła PZN i aktorzy z WTZ „Otwarte Serca”, w przedstawieniu bez słów pt. „Królowa Śniegu”.

 

Podobnie jak we wcześniejszych edycjach „Wygrajmy Razem Mimo Wszystko” zabrzmi wiele przebojów muzyki rozrywkowej, a publiczność razem z artystami będzie mogła zaśpiewać znane hity, w tym kolędy w ramach mini karaoke. W roli akompaniatora wystąpi Miejska Orkiestra Dęta Dąbrowy Górniczej, a rozśpiewaną imprezę poprowadzi popularna dziennikarka TVP1 – Pani Paulina Chylewska.

 

Termin tegorocznej imprezy zbiega się z akcją charytatywną Programu Pierwszego Polskiego Radia „CHOINKI JEDYNKI”. Celem radiowej inicjatywy jest zbiórka pieniędzy na działalność fundacji „Mimo wszystko” Anny Dymnej i fundacji „Wygrajmy Razem” z Dąbrowy Górniczej.

 

W ramach koncertu zostaną również prezentowane dzieła podopiecznych WTZ „Otwarte Serca” i uczniów SOSW. Będą one przedmiotem wystawy i kiermaszu świątecznego.

 

Organizatorzy zachęcają wszystkich do uczestnictwa w tym, prestiżowym wydarzeniu, które w tym roku związane jest z jubileuszem pięciolecia istnienia fundacji „Wygrajmy Razem”.