PoWtŚrCzPtSoNd
01
02030405060708
09101112131415
16171819202122
2324 2526272829
30

Udostępnij:

Kolejny konkurs ogłoszony

Wtorek, 24 listopada, 2015, #Dotacje, #Aktualności, #Ogłoszenia o konkursach

Prezydent Miasta Dąbrowa Górnicza ogłasza otwarty konkurs ofert na realizację w 2016 roku zadania publicznego z obszaru udzielania nieodpłatnej pomocy prawnej oraz zwiększania świadomości prawnej społeczeństwa, polegającego na prowadzeniu punktów nieodpłatnej pomocy prawnej na terenie miasta Dąbrowa Górnicza. Oferty można składać do 11 grudnia 2015 r.

 

 

Szczegółowe informacje, pełna treść ogłoszenia oraz niezbędna dokumentacja:

· Ogłoszenie o konkursie w obszarze UDZIELENIA NIEODPŁATNEJ POMOCY PRAWNEJ ORAZ ZWIĘKSZENIA ŚWIADOMOŚCI PRAWNEJ SPOŁECZEŃSTWA 

 

Termin składania ofert w tym konkursie został przedłużony do 11 grudnia 2015r.

 

Poniżej przedstawiamy kilka kroków, które warto wykonać, przystępując do konkursu:

· Po pierwsze uważnie zapoznajcie się z pełną treścią ogłoszenia, zwróćcie uwagę na warunki szczegółowe konkursu. Koniecznie pomyślcie o tym już teraz i nie czekajcie na ostatnią chwilę. Na dwa dni przed terminem nie dacie rady dobrze przygotować wniosku.

· Po drugie zapoznajcie się z całą treścią Zarządzenia Prezydenta Miasta.

·  Po trzecie ściągnijcie wzór oferty, który co do istoty nie może się zmienić. Specjalnie przygotowaliśmy druk, który powinien „przyjaźnie” i  „bez rozwalania” się wypełniać.

·  Po czwarte przenieście swój pomysł na ofertę, a kiedy to zrobicie, dajcie do pierwszej weryfikacji członkom Waszej organizacji. Koleżeńska ocena i dyskusja nad pomysłem na pewno nie zaszkodzi, a pozwoli uniknąć wielu wpadek i błędów, które często wyjdą dopiero w chwili realizacji projektu. W tym miejscu warto już sięgnąć do katy oceny projektu i zobaczyć, na co będzie zwracać uwagę komisja.

·  Po piąte zacznijcie kompletować załączniki. Pamiętajcie, że na listy intencyjne trzeba czekać, czasem potrzebna jest rozmowa, a Wasz partner może nie mieć czasu wystawić Wam od ręki takiego listu.

· Ostatni krok to złożenie oferty, najlepiej osobiście w Urzędzie Miejskim w Biurze Obsługi Interesatnów (stanowisko "Informacja"). Jeśli wyślecie ofertę pocztą to pamiętajcie, że liczy się data wpływu do Urzędu.

 

Powodzenia!