PoWtŚrCzPtSoNd
01
02 030405060708
09101112131415
16171819202122
23242526272829
30

Udostępnij:

Targi Informacji Zawodowej - zaproszenie

Poniedziałek, 2 listopada, 2015, #NGO, #Aktualności, #Inicjatywy dąbrowskich organizacji

20 listopada 2015 Fundacja Godne Życie prowadząca Miejskie Centrum Informacji w Dąbrowie Górniczej organizuje adresowane dla mieszkańców miasta i okolic Targi Informacji Zawodowej 2015, które odbędą się w Centrum Handlowym „Pogoria” w Dąbrowie Górniczej. Zachęcamy do współpracy.

 

Fundacja Godne Życie zaprasza do wzięcia udziału w przedsięwzięciu w roli wystawcy. Jest to doskonała okazja do promocji działalności oraz prezentacji oferty zatrudnienia. Pozyskanie partnerstwa byłoby gwarantem sukcesu przedsięwzięcia oraz odpowiedzią na potrzeby poszukujących pracy mieszkańców Dąbrowy Górniczej. Swoim udziałem w wydarzeniu wystawcy podkreślają, że jako przedstawiciele biznesu społecznie odpowiedzialnego, nie pozostają obojętni na problemy lokalnego otoczenia swoich firm.

 

Celem organizowanego wydarzenia jest zapoznanie uczestników z warunkami i wymaganiami lokalnego rynku pracy. „Targi Informacji Zawodowej 2015”, adresowane będą do młodzieży uczącej się, zainteresowanej podjęciem pracy, absolwentów wchodzących na rynek pracy oraz osób bezrobotnych i poszukujących pracy osób niepełnosprawnych. Podczas wydarzenia podkreślana będzie również rola pracy społecznej i podejmowania wolontariatu w zwiększaniu swoich szans na znalezienie wymarzonej pracy.

 

Ideą akcji jest nie tylko przedstawienie oferty pracy, staży i praktyk pracodawców i instytucji rynku pracy, ale także dostarczenie cennych wskazówek ułatwiających poszukiwanie pracy i tworzenie własnej ścieżki kariery zawodowej.

 

Warto nadmienić, że Fundacja Godne Życie organizuje wydarzenie po raz trzeci. W poprzednich latach miały miejsce Integracyjne Targi Pracy i Wolontariatu „Aktywni społecznie- aktywni zawodowo i „Targi Informacji Zawodowej”, które cieszyły się dużym zainteresowaniem mieszkańców Dąbrowy Górniczej i okolic oraz lokalnych mediów. W poprzednich latach swoją pomoc w poszukiwaniu zatrudnienia proponowało uczestnikom wydarzenia 34 wystawców, po przez oferty pracy, szkolenia i wolontariat.

 

W załączeniu znajduje się Regulamin Targów Informacji Zawodowej 2015, kartę zgłoszeniową stanowiącą załącznik nr 1 do niniejszego regulaminu oraz oświadczenie. W razie wątpliwości bądź pytań kontakt pod adresem mailowym biuro@fundacjagodnezycie.eu lub numerem telefonu 505-582-720.