PoWtŚrCzPtSoNd
01020304
05060708091011
12131415161718
19202122232425
2627282930 31

Udostępnij:

Kongres Menadżerów Kultury

Piątek, 30 października, 2015, #Aktualności

Serdecznie zapraszamy na pierwszy Kongres Menedżerów Kultury, który odbędzie się w Katowicach w dniach od 8 do 11 grudnia 2015.

 

Kongres Menedżerów Kultury to niezwykłe spotkanie ludzi działających w sektorze kultury. To platforma wymiany doświadczeń, przestrzeń dialogu i możliwości rozwoju. Kongres to impuls do dyskusji na temat przyszłości instytucji, organizacji i innych podmiotów realizujących działania kulturalne. Ponadto to miejsce refleksji nad kondycją menedżmentu polskiej kultury i kompetencjami kadry zarządzającej.

 

Na Kongres Menedżerów Kultury składają się cztery dni wypełnione inspirującymi wykładami, sesjami dyskusyjnymi, warsztatami i szkoleniami. Ponadto w ramach Kongresu odbędą się spotkania z ekspertami, prezentacja programów grantowych i wyjątkowe wydarzenia towarzyszące.

 

Kongres Menedżerów Kultury to dla jego uczestników możliwość, by rozwijać wiedzę i kompetencje, ale też dzielić się doświadczeniami i wspólnie wypracowywać nowoczesne rozwiązania dla organizatorów życia kulturalnego.

 

W gronie gości wydarzenia nie może zabraknąć przedstawicieli sektora pozarządowego, którzy stanowią jedną z najbardziej aktywnych grup pośród przedstawicieli podmiotów kultury. Środowisko NGO to nie tylko osoby z pasją realizujące działania,ale także profesjonaliści, sprawnie dostosowujący się do potrzeb rynku i nowoczesnych rozwiązań w zakresie zarządzania i organizacji kultury. Jesteśmy przekonani, że obecność przedstawicieli Państwa organizacji znacząco podniesie wartość wydarzenia i wzbogaci debatę o cenne uwagi i przemyślenia. Jednocześnie Kongres Menedżerów Kultury będzie dla uczestników wyjątkową szansą do wzbogacenia własnej wiedzy, umiejętności i kompetencji.

 

www.kongresmk.pl - tu znajdziecie Państwo najważniejsze informacje dotyczące Kongresu Menedżerów Kultury i formularz zgłoszeniowy. Strona będzie na bieżąco uzupełniana o kolejne treści.