PoWtŚrCzPtSoNd
0102030405
06070809101112
1314151617 1819
20212223242526
27282930

Udostępnij:

Music Oak Competition

Piątek, 17 kwietnia, 2015, #NGO, #Aktualności, #Inicjatywy dąbrowskich organizacji

Tworzysz muzykę? Masz własny zespół, a może jesteś solistą? Śpiewasz, grasz na jakimś instrumencie, jesteś raperem? Specjalnie dla Ciebie Spółdzielnia Socjalna ReAkcja stworzyła M.O.C, czyli Music Oak Competition.


M.O.C to przegląd i jednocześnie konkurs dla amatorskich zespołów muzycznych i solistów zamieszkujących Dąbrowę Górniczą i teren Zagłębia Dąbrowskiego.


Celem M.O.C'y jest promocja i integracja młodych twórców szeroko pojętej muzyki z  regionu, bez podziału na gatunki i style.


Jak wziąć udział w akcji?
Wyślij swój utwór w wersji demo na adres mocdabrowa@gmail.com - może to być amatorskie nagranie w domowym studio, może to być krótki filmik nagrany telefonem – ważne żeby było Was słychać!
Jeżeli nie masz gdzie nagrać swojego utworu, a zależy Ci na jakości nagrania, mamy dla Ciebie /  dla Was rozwiązanie. Wpadnij do Fabryka Dźwięku Sosnowiec (ul. Modrzejewska 16) a na hasło M.O.C otrzymasz zniżkę -40% na usługi studyjne. Pamiętajcie że nadesłane utwory muszą być Waszymi własnymi kompozycjami – tym razem nie coverujemy, ale robimy coś zupełnie nowego i swojego. Rejestracja zespołów trwa do 31 maja.


Co dalej?
Spośród nadesłanych zgłoszeń wybierzemy uczestników, którzy zakwalifikują się do dalszego etapu czyli występu przed jury i zgromadzoną publicznością podczas którego wykonają na żywo po dwa utwory autorskie. Koncerty odbędą się podczas 2 spotkań eliminacyjnych w terminach 01 sierpnia 2015 i 08 sierpnia 2015 na terenie Parku Zielona w Dąbrowie Górniczej.
Na podstawie koncertów, podczas każdego spotkania, jury wybiera 5 zespołów, które kwalifikują się do etapu finałowego.


Koncert finałowy odbędzie się 29 sierpnia, również na terenie Parku Zielona w Dąbrowie Górniczej – finaliści będą mieli po 15 minut na zaprezentowanie swoich umiejętności.
Dla trzech najlepszych zespołów / solistów przewidziane zostały nagrody:
- 30 godzin czasu studyjnego, do wykorzystania w dowolny sposób, w dąbrowskim Vibe Studio gdzie nagrywają takie postacie jak Bas Tajpan czy Bob One;
- występy na dużej scenie podczas Festiwalu Ludzi Aktywnych w Parku Hallera w Dąbrowie Górniczej;
- nagrody rzeczowe od sponsorów i partnerów.

 

Podziel się ze światem tym co tworzysz i poczuj M.O.C!

Zgłoszenia należy przesyłać do 30 czerwca.