PoWtŚrCzPtSoNd
01
02030405060708
09 101112131415
16171819202122
23242526272829
3031

Udostępnij:

Dodatkowe środki z pomocą FaniMani

Poniedziałek, 9 marca, 2015

Zapewne na co dzień borykacie się z brakiem wystarczających funduszy na działalność swojej organizacji. Dlatego też Fundacja FaniMani udostępnia dla Was bezpłatne, proste i innowacyjne narzędzie do zbierania dodatkowych środków.


Jak działa FaniMani.pl?

Dzięki współpracy nawiązanej już z ponad 500 sklepami internetowymi, przy okazji zakupów, każdy może wybrać organizację, którą chce wspierać, nie ponosząc przy tym dodatkowych kosztów. Darowizna, w wysokości określonego procenta od wartości transakcji, zostaje przekazana przez naszych partnerów (czyli sklepy internetowe) właśnie na rzecz wybranej NGO.


Jakie kroki musi podjąć NGO by korzystać z FaniMani.pl?

By organizacja pojawiła się w dostępnej na stronie wyszukiwarce i rozpoczęła gromadzenie środków, należy zarejestrować ją na stronie FaniMani.pl. Korzystanie z serwisu jest dla Państwa CAŁKOWICIE BEZPŁATNE. Dalsze działania to poinformowanie społeczności związanej z Waszą działalnością o włączeniu się do akcji. O proponowanych przez nas sposobach zachęcania do wspierania Waszej organizacji, można przeczytać w zakładce “Chcę zbierać”.


Kto już zaufał?

Od grudnia 2014 roku w serwisie zarejestrowało się już prawie 600 organizacji pozarządowych, które dzięki osobom je wspierającym codziennie pozyskują kolejne środki na swoje działania. Wśród korzystających z serwisu FaniMani.pl są między innymi: Fundacja Itaka, Fundacja Rak'n'Roll - Wygraj Życie!, Stowarzyszenie SOS Wioski Dziecięce w Polsce, Fundacja Jaśka Meli Poza Horyzonty, Straż dla Zwierząt w Polsce, jak również Niezależne Zrzeszenie Studentów Uniwersytetu Gdańskiego, Koło Geografów Uniwersytetu Jagiellońskiego im. Ludomira Sawickiego, Uczniowski Klub Hokejowy Unia Oświęcim, ZHP Hufiec Białystok czy Dom Dziecka w Bochni.


Dodatkowo przygotowany został dla Was krótki, animowany film, który w łatwy i przyjemny sposób prezentuje jak korzystać z serwisu FaniMani.pl. Zobacz jak działa FaniMani.pl na youtube.


Od 2 marca ruszyła także ogólnopolska kampania informacyjna, której spot zachęca do robienia zakupów przez FaniMani.pl.


Zachęcamy do polubienia filmów na Facebook’u i subskrybcji kanału na YouTube, Będzie nam miło jeśli opublikujecie je również na swoich stronach internetowych i fanpage’ach. w ten sposób więcej osób dowie się, że może Was wspierać podczas robienia codziennych e-zakupów.


Czy nie uważacie, że także warto spróbować? W końcu nic Was to nie kosztuje.