PoWtŚrCzPtSoNd
01
0203 0405060708
09101112131415
16171819202122
23242526272829
3031

Udostępnij:

Kobieta na obcasach

Wtorek, 3 marca, 2015, #NGO, #Aktualności, #Inicjatywy dąbrowskich organizacji

Dzień Kobiet, wyjątkowe święto wszystkich pań zbliża się wielkimi krokami. Z tej okazji prowadząca Miejskie Centrum Informacji Fundacja Godne Życie wraz z Centrum Handlowym „Pogoria” oraz Stowarzyszeniem Kobieta Liderem Świata zapraszają na niezwykłe spotkanie. Na holu głównym w dąbrowskiej „Pogorii” 6 marca 2015 w godz. od 13:00-19:00 odbędzie się impreza „Pasja i klasa. Kobieta na Obcasach”. Organizatorzy zapewniają moc atrakcji. 

 

Piątkowego popołudnia, 6 marca w CH. Pogoria w Dąbrowie Górniczej panie będą mogły liczyć nie tylko na tradycyjnego kwiatka. Dąbrowskie centrum zakupów wraz z Fundacją Godne Życie organizują wyjątkowe spotkanie dla pań, podczas którego każda z przedstawicielek płci pięknej znajdzie coś dla siebie. Będą to między innymi spotkania ze specjalistami w sprawach zdrowia, mody i urody, niecodzienne warsztaty wizerunkowe, zabiegi kosmetyczne, metamorfozy i atrakcyjne upominki w postaci voucherów do aquaparku „Nemo-Wodny Świat”, poradni dietetycznych czy kuponów promocyjnych na okulary w sieci zakładów optycznych Izabeli Gil.

 

Święto każdej kobiety to doskonała okazja by zadbać o swoje zdrowie oraz młody, modny i atrakcyjny wygląd. Dlatego podczas imprezy nie zabraknie profesjonalnego poradnictwa stylistki, makijażystki i dietetyków. Podczas spotkania z dietetykami będzie można dowiedzieć się jak zrzucić zbędne kilogramy na wiosnę oraz dokonać bezpłatnej analizy składu ciała, pomiaru masy tkanki tłuszczowej, kości i wieku metabolicznego. Stowarzyszenie Diabetyków poradzi również w kwestiach zdrowotnych i przeprowadzi darmowy pomiar poziomu cukru i ciśnienia. Miłośniczki ruchu i aktywnego spędzania czasu wolnego będą mogły wziąć udział w pokazie Zumby. Nie zabraknie zabiegów manicurzystki, prezentacji kosmetyków oraz układania fryzur. Odmienione uczestniczki spotkania skorzystają też z utrwalenia efektów przemiany „przed” i „po” na zdjęciu wykonanym przez fotografa.

 

Spotkanie „Pasja i klasa. Kobieta na Obcasach” to także interesujące warsztaty. Pierwsze z nich odbędą się pod tytułem „Budowanie wizerunku podczas rozmowy kwalifikacyjnej”, drugie będą miały charakter artystyczny. Uczestniczki nauczą się jak wykonywać modną i atrakcyjną biżuterię z filcu oraz zrobić dla siebie taką ozdobę. Panie pozbawione zmysłu artystycznego będą mogły zakupić gotowe, biżuteryjne rękodzieła.

 

Partnerami organizowanej przez CH. Pogoria, Fundację Godne Życie oraz Stowarzyszenie Kobieta Liderem Świata imprezy „Pasja i klasa. Kobieta na Obcasach” są: Zespół Szkół Ekonomicznych, Stowarzyszenie Diabetyków, CNiB Żak, Centrum Kosmetologii i Dietetyki LOREN, Twój Dietetyk Lucyna Jama, Zakład Optyczny Izabela Gil, Park Wodny NEMO - Świat Rozrywki, FHU Monique.