PoWtŚrCzPtSoNd
01
02030405060708
091011 12131415
16171819202122
232425262728

Udostępnij:

Google dla organizacji non-profit

Środa, 11 lutego, 2015, #NGO, #Aktualności

Program Google dla Organizacji Non-profit daje organizacjom takim, jak Twoja bezpłatny dostęp do narzędzi Google, w tym do Gmaila, Kalendarza i Google Ad Grants. Dzięki temu możesz łatwiej docierać do nowych ofiarodawców i wolontariuszy, zwiększyć skuteczność swoich działań i informować o realizowanych inicjatywach.

 

Polskie organizacje charytatywne mogą się zapisywać do programu Google dla Organizacji Non-profit! Zapisując się otrzymacie darmowy dostęp do różnych produktów, narzędzi i usług Google.

 

W programie dostępne są:

Ad Grants, czyli grant w wysokości $10,000 do wykorzystania na reklamę organizacji przy użyciu Google AdWords

YouTube for Nonprofits, czyli dodatkowe funkcjonalności usługi YouTube .

Google Apps oferuje narzędzia dla organizacji – od e-maila po dokumenty – które zmniejszają koszty pracy i ułatwiają współpracę.

 

Każdy z tych produktów oferuje nowe możliwości promowania swojej pracy, a także ułatwia i usprawnia współpracę przy wykorzystaniu usług Google.

 

Cieszymy się, że możemy wspierać program Google dla Organizacji Non-profit w Polsce przez przeprowadzanie procesu kwalifikacji według światowych standardów. Współpracując z Google i TechSoup Global, postaramy się, aby jak najwięcej organizacji mogło skorzystać z produktów i usług Google.

 

Aby dołączyć do programu Google dla Organizacji Non-profit należy złożyć wniosek na stronie Google dla Organizacji Non-profit (upewnijcie się, że macie założone konto Google dla organizacji). Po przejściu przez proces kwalifikacji, będziecie mogli skorzystać z oferty dostępnej w programie za pomocą konta Google organizacji.

Aby dowiedzieć się więcej, zapraszamy na stronę Google dla Organizacji Non-profit i "Google dla Organizacji Non-profit - Często zadawane pytania".