PoWtŚrCzPtSoNd
01020304050607
080910 11121314
15161718192021
22232425262728
293031

Udostępnij:

Zmiana terminu spotkania MOST

Środa, 10 grudnia, 2014, #NGO, #Aktualności

Stowarzyszenie "Most" informuje o zmianie terminu spotkania: "Śląska sieć 3 sektora a możliwości pozyskania funduszy na realizację projektów partnerskich". Omówione zostaną zagadnienia sieci i sieciowania na przykładzie tworzonej właśnie w regionie "Śląskiej Sieci 3 sektora". O możliwościach pozyskiwania środków opowie osoba doświadczona we wnioskowaniu i realizacji programów partnerskich. Spotykamy się 17 grudnia 2014 r. o 16.00 w Dąbrowie Górniczej w Inkubatorze Społecznej Przedsiębiorczości.

 

Partnerstwo procentuje. Wiedzą o tym organizacje zaangażowane w projekt "Śląska Sieć 3 sektora", skierowany do NGO z województwa śląskiego, chcących podejmować wspólne inicjatywy z innymi podmiotami. "Śląska Sieć 3 sektora" to projekt, który stawia za cel utworzenie mocnej sieci organizacji pozarządowych w województwie śląskim, mającej docelowo stać się równorzędnym partnerem dla jednostek samorządu terytorialnego w zakresie realizacji zadań publicznych. Sieć stanie się również forum współpracy i współdziałania oraz wymiany opinii i zasobów należących do niej podmiotów z województwa śląskiego. Możliwe to będzie dzięki wsparciu objętych projektem organizacji pozarządowych doradztwem z zakresu PR i aspektów formalno-prawnych w NGO, a także coachingowi. Przewidziane są również spotkania organizacji, które zdecydują się stworzyć sieć i wraz z ekspertami wypracować zasady jej działania.

 

Zagadnieniom tym, a także zasadom funkcjonowania sieci i zasadności jej powstania w województwie śląskim poświęcone będzie spotkanie informacyjne, na które zapraszamy wszystkie podmioty chcące nawiązać współpracę z innymi organizacjami z regionu w ramach realizacji wspólnych inicjatyw i wymiany doświadczeń, jednocześnie podnosząc swe kompetencje.

 

Przedstawione zostaną również aktualne możliwości pozyskiwania środków w ramach programu FIO i innych, dzięki obecności osoby doświadczonej we wnioskowaniu oraz realizacji programów partnerskich.

 

Zapisy na spotkanie przyjmowane są u  Moniki Juścińskiej, tel. 32 757 66 37, e-mail: monika.jumost@gmail.com

 

W wiadomości proszę podać imię, nazwisko i numer telefonu oraz nazwę reprezentowanej organizacji. Ostatnie wolne miejsca!!