PoWtŚrCzPtSoNd
0102030405
06070809101112
13 141516171819
20212223242526
2728293031

Udostępnij:

Kluby sportowe Orange

Poniedziałek, 13 października, 2014, #NGO, #Aktualności, #Granty zewnętrzne

Jesteś trenerem, nauczycielem, rodzicem lub po prostu pasjonatem sportu? Zależy Ci na tym, aby dzieci i młodzież wszechstronnie się rozwijały? Chcesz pomóc w realizacji ich sportowych pasji? Zainspiruj innych i wspólnie zgłoście pomysł na lokalną inicjatywę sportową! Koszykówka, siatkówka, piłka nożna, piłka ręczna czy lekkoatletyka? Możesz zdobyć wsparcie w rozwoju każdej z tych dyscyplin dla swojej społeczności.

 

Firma Orange chce zachęcić dzieci i młodzież z małych i dużych miejscowości w całej Polsce do aktywności fizycznej, umożliwiając im rozwój w różnorodnych dyscyplinach. Dlatego będzie wspierać i wyposaży 100 Klubów Sportowych Orange, które integrując mieszkańców w duchu aktywnego i zdrowego funkcjonowania, będą miały szansę stać się centrum życia sportowego dla lokalnej społeczności.

 

Orange zapewni więcej niż tylko wsparcie w formie niezbędnego sprzętu sportowego czy pomoc przy modernizacji klubu. Zasili go również technologicznie, a przygotowany przez Ciebie plan dwuletniego rozwoju wesprze m.in. specjalnymi programami szkoleniowymi na internetowej platformie do wymiany inspiracji i doświadczeń, która zintegruje kluby w całej Polsce.

 

Zaangażowanie w lokalne inicjatywy sportowe sprzyja nie tylko rozwojowi poszczególnych dyscyplin, lecz także kształceniu umiejętności współdziałania, postawy otwartości, siły charakteru czy uczciwej rywalizacji. Dlatego należy mieć nadzieję, że doświadczenie zdobyte w Klubach Sportowych Orange w przyszłości pomoże młodym ludziom osiągnąć życiowy sukces.

 

 Jak walczyć o klub dla swojej miejscowości?

  • Do programu może zgłosić się klub sportowy, uczniowski klub sportowy lub inna organizacja zajmująca się działalnością sportową.
  • Załóż grupę inicjatywną i wspólnie zgłoście się do programu.
  • Każda instytucja może zgłosić tylko jeden wniosek.
  • Zgłoszeń dokonuje się poprzez naszą stronę wypełniając wniosek.

 

Przynależność do programu jest bezpłatna, liczy się tylko Wasza inicjatywa.

 

Wszystkie szczegóły znajdziesz w regulaminie programu.