PoWtŚrCzPtSoNd
010203040506
07080910111213
14151617181920
21222324 252627
282930

Udostępnij:

Jak zatrudnić os. niepełnosprawną

Czwartek, 24 kwietnia, 2014

Z myślą o organizacjach działających na rzecz osób niepełnosprawnych oraz członkach niepenosprawnych członkach oraz pracownikach podmiotów ekonomii społecznej na maj 2014 r. przygotowaliśmy ofertę, która pomoże Waszym podmiotom usprawnić działanie, dowiedzieć się jak skutecznie zmniejszyć koszty funkcjonowania podmiotów oraz jeszcze skuteczniej wpierać środowisko osób niepełnosprawnych.

8 maja 2014 r. (czwartek, 9:00 -15:30) w siedzibie Inkubatora Społecznej Przedsiębiorczości odbędzie się szkolenie Jak zatrudnić osobę niepełnosprawną? Poradnik dla NGO Na spotkaniu dowiedzą się Państwo jak starać się o dofinansowanie do osób niepełnosprawnych oraz jakie korzyści dla organizacji niosą pracownicy niepełnosprawni. Podczas spotkania zostaną przedstawione nie tylko przepisy prawa obowiązujące w przypadku zatrudniania osób niepełnosprawnych, ale także pokazane praktyczne aspekty ubiegania się o zwrot kosztów czy dopłatę do zatrudnienia osób niepełnosprawnych.

Szkolenie poprowadzi Małgorzata Jędrzejewska, która od 10 lat pracuje na rzecz środowiska osób niepełnosprawnych. W latach 2004-2008 pracowała jako Starszy Specjalista oraz Doradca Zawodowy w Polskiej Organizacji Pracodawców Osób Niepełnosprawnych. W latach 2009-2010 zatrudniona jako Specjalista ds. zatrudnienia osób niepełnosprawnych w Job. Service sp.z o. o.. Zaangażowana w realizację projektów finansowanych ze środków EFS (Centrum Aktywizacji Zawodowej Osób Niepełnosprawnych, Centrum Pośrednictwa Pracy dla Osób Niepełnosprawnych). 

W ramach szkolenia każdy z uczestników dostanie: materiały szkoleniowe oraz zaświadczenie o udziale w szkoleniu. Podczas szkolenia przewidziano przerwy kawowe i ciepły poczęstunek.

Zapisy na szkolenia przyjmowane są mailowo pod adresem inkubator.dg@gmail.com. W treści maila proszę podać datę i nazwę szkolenia, dane uczestnika i reprezentowanej przez niego organizacji oraz nr telefonu kontaktowego.

Jesteśmy przekonani, iż wybierając szkolenia w Inkubatorze zdobędziecie Państwo fachową wiedzę niezbędną w pracy każdego przedsiębiorcy społecznego; podniesiecie swoje umiejętności w zakresie tworzenia innowacyjnych organizacji i rozwiniecie postawę nakierowaną na doskonalenie się w obszarze przedsiębiorczości.

Przypominamy, opisane wyżej działanie jest bezpłatne, jednak warunkiem udziału jest podpisanie deklaracji przystąpienie do projektu Inkubator Społecznej Przedsiębiorczości Województwa Śląskiego.Jednocześnie zapraszamy do kontaktu w przypadku jakichkolwiek pytań związanych ze szkoleniem pod numerami 668 573 952 oraz 602 502 478. 

Więcej o Inkubatorze Społecznej Przedsiębiorczości

Szkolenie realizowane będzie w ramach projektu „Inkubator Społecznej Przedsiębiorczości Województwa Śląskiego” współfinansowanego przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.