PoWtŚrCzPtSoNd
0102030405
06070809101112
13141516171819
20212223242526
2728 293031

Udostępnij:

X Bal Godnego Życia

Wtorek, 28 stycznia, 2014, #Inicjatywy dąbrowskich organizacji

1 lutego 2014 Zagłębiowska Izba Gospodarcza organizuje X Bal Charytatywny na rzecz dąbrowskiej Fundacji Godne Życie. Zabawa w klimacie weneckiego karnawału odbędzie się o godz. 19:00 w kompleksie hotelarsko - restauracyjnym "Malta" w Dąbrowie Górniczej przy ul. Kasprzaka 84.


altW pierwszy dzień lutego sala balowa w hotelu „Malta” zamieni się w niezwykłe miejsce spotkania zamaskowanych darczyńców. Już po raz dziesiąty odbędzie się Bal Charytatywny organizowany na rzecz dąbrowskich dzieci i młodzieży z rodzin potrzebujących wsparcia. Podczas zabawy odbędzie się aukcja dzieł sztuki i innych fantów. Środki uzyskane z licytacji zostaną przekazane na organizację zajęć i wypoczynku dla podopiecznych Fundacji Godne Życie.

W balu jak corocznie uczestniczyć będzie wiele znanych osobistości z terenu naszego regionu. Gośćmi byli m.in. Prezydenci miast, osobistości z Urzędu Marszałkowskiego, posłowie, radni, prezesi lokalnych przedsiębiorstw.

Motywem przewodnim tegorocznego balu jest "karnawał w Wenecji”, a w ten niezwykły klimat wprowadzi gości krakowski zespół Capri New Beat.

Podczas Balu przyznane zostanie także, ustanowione w 2011 Wyróżnienie im. Grzegorza Dolniaka". Ma ono upamiętniać tragicznie zmarłego Posła na Sejm RP jako wybitnej osobowości i osoby, która w znaczący sposób przyczyniła się do rozwoju Fundacji Godne Życie. Ta prestiżowa nagroda ma na celu wyróżnienie osób i podmiotów, które zasłużyły się dla Fundacji Godne Życie.

Osoby, które nie biorą udziału w  X Balu Charytatywnym także mogą okazać swoja pomoc dzieciom z Fundacji Godne Życie. Należy pamiętać, że każdy z nas może przekazać swój 1% podatku na dowolną Organizacje Pożytku Publicznego (w przypadku Fundacji Godne Życie - KRS 0000139088). Wysokość kwoty nie ma znaczenia. Każdy gest jest na wagę złota.

Fundacja Godne Życie otacza swoją opieką głównie dzieci i młodzież z rodzin potrzebujących wsparcia, zamieszkujących Dąbrowę Górniczą. Celem Fundacji jest nadanie życiu młodych ludzi nowego sensu, pasji oraz motywacji do realizacji swoich ambicji i rozwoju. Poprzez dostarczanie kompleksowej pomocy w jej świetlicach pełni zaangażowania, dzień po dniu organizacja zapewnia swoim podopiecznym to, czego najbardziej potrzebują – ciepło rodzinne. 

 

Zobacz więcej: